Ankara Çilingirci Türkbey Anahtar 0532 618 46 10
info@turkbeyanahtar.com

Oto Çilingir Ankara – 0532 618 46 10

YEDEK ANAHTAR NASIL PROGRAMLANIR ?

Aracın mevcut anahtarını ve sistemine tanımlayacağımız yedek anahtarımızı alıp aracın yanına gidiyoruz. OBD cihazımızla aracın yazılımına erişim sağlıyoruz. Ankara Oto Çilingir olarak OBD2 soketine bilgisayar diagnostics cihazımızı bağlıyoruz. Güvenlik protokol işlemlerini tamamlandıktan sonra araçtaki tüm kayıp anahtarları siliyoruz ardından bize mevcut teslim etiğiniz anahtarları tanımlıyoruz sonrasın da yedek anahtarı araca tanımlıyoruz sisteme kayıt edip cihazımızı kapatıp obd2 cihaz soketinden çıkartıyoruz ve tek tek tüm anahtarları çalışıp çalışmadığını test edip tüm işlemler sona erdiğinde anahtarınızı size teslim ediyoruz. Bazı araçlarda tüm bu işlemler en azami 20 dakika sürmektedir isteğiniz doğrusunda bu tarz da hizmetleri almak için aracınızı Ankara Oto Çilingir Türkbey Anahtar servis noktamıza getirmeniz gerekmektedir araç olmadan işlem yapmak  şuan ki teknoloji açısından imkansızdır.

Aracınızı Ankara Oto Çilingir Türkbey Anahtar servis noktasına getiremeyeceğiniz durumlarda irtibat numaramız 0532 618 46 10 dan bizlere ulaşarak servis aracımızın size ulaşmasını sağlayarak işlemlerinizi yapıtırabilirsiniz.

YEDEK ANAHTAR ÇIKARTMAK İÇİN HANGİ BELGELER GEREKLİDİR ?

Bir araç da yedek anahtar yaptırabilmek için ilk önce ruhsat sahibi olmanız gereklidir ruhsatınız yok ise noter satış belgesi kısacası aracın size ait olduğunu belirten bir belge gereklidir ruhsat sahibi değilseniz anahtar yaptırmak mümkün değildir sonraki işlemerde  ruhsat sahibinin ruhsat fotokopisi kimlik fotokopisi bir kağıtta yer alacak şekilde alt kısmına araç plakasını yazarak ben bu aracın sahibiyim yedek anahtar yaptırmak istiyorum bütün mesuliyet bana aittir kendi el yazısı ile isim soyisim yazıp imzalaması gerekmektedir. bu tarz yetki belgelerinizden sonra aracınıza yedek anahtar yapıyoruz.

Ankara Oto Çilingir Türkbey Anahtar olarak anahtar yedekleme ve kodlama işlemleri garantimiz altındadır. Her marka model aracın yedek anahtarı firmamız tarafından yedeklenebilmektedir.

Hemen Ara
WhatsApp chat